Günümüzde de kısmen olsa da devam eden hamallık mesleği ile ilgili belgeselimiz hazırlanarak TRT-6 ya teslim edilmiştir.  Bir zamanlar kendine özgü kuralları ve tarzı olan Hamallık mesleğinin zorlukları ve insan hikayeleri anlatılmaktadır bu belgeselimizde..

 Devamı »


TRT için çekilen bu belgeselde sunuculuğunu Sinem Kaptanoğlu yapmaktadır.Türkiye’mizin tarihi mekanlarını ve unutulmaya yüztutmuş el sanatlarını konu alan bu belgesel izleyenlere büyük keyif vermektedir.

Devamı »


Hiç beklemediğiniz bir anda, işinizi ve tüm varlığınızı kaybetseniz.. Sonra tekrar eski günlerinize dönmek için çabalarken, denediğiniz her şey boşa gitse...Aileniz nasıl ayakta kalırdı ? Ya da ayakta kalır mıydı?

 Devamı »

Stopmotion tekniği ile çekilen bu yapımda; öğrenme çağındaki çocuklara matematikten fiziğe, fen bilimlerinden sosyal bilgilere kadar birçok bilgi eğlenceli bir şekilde anlatılıyor.

 Devamı »

"Cami ve İnsan" Konulu 30 Adet Caminin ve içinde bulunduğu ilin tarihini de içeren 30 bölümlük belgeselimizin çekimlerini tamamlayarak TRT-6'ya teslim etmiş,ilgili Kanal tarafından Ramazan ayınca tamamı yayınlanmıştır..

 Devamı »

Ayşe'de o yıllarda tedavisi olmayan bir hastalığın pençesindedir. Ali, kardeşini de kaybetmemek için mücadele eder. Ama hayat Ali ve Ayşe için git gide zorlaşmaktadır.. Yaklaşan Kurban Bayramının tüm hayatlarını değiştirecek sürpriz olaylarla dolu olduğundan habersizdirler..

 Devamı »